21 Ekim 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aramada Üzerlerinden Çeşitli Marka Silah çıktı
11 Temmuz 2019 Perşembe 13:07

Aramada Üzerlerinden Çeşitli Marka Silah çıktı

niyet Müdürlüğü ekiplerinin Ereğli Gazinolar bölgesinde bulunan iş yerlerinde yapılan aramada 3 kişi hakkında işlem başlatılmıştır.

Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Ereğli Gazinolar bölgesinde bulunan iş yerlerinde  yapılan aramada 3 kişi hakkında işlem başlatılmıştır.

adsiz-006.png

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada;

10.07.2019 tarihinde  Ereğli Sulh Ceza Hâkimliğinin İş sayılı önleme kararı gereği ilçemiz gazinolar bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerinde yapılan aramalarda; işyerlerinde çalıştıkları tespit edilen 4 bayan şahsın kimlik bildirimlerinin ve SGK girişlerinin olmadığı tespit edilmiştir. Ayrıca bir işyeri içerisinde; E.T. (23) isimli şahıstan 1 adet SIGSAUER marka siyah renkli tabanca ile 6 adet MKE yapımı fişek, A.Z. (32) isimli şahıstan 1 ADET Walther ibareli siyah renkli tabanca ile 2 adet fişek ve N.T.(18) isimli şahıstan 1 adet kısa dipçikli, üzerinde Zafira ibaresi yazılı, kahverengi metal renkli av tüfeği ile 2 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak günün nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek 3 şahıs hakkında 6136 S.K.M. suçundan tahkikata başlanılmıştır.

Suç ve suçlularla etkin mücadelemiz devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA