28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aziz Yıldırım ilk hamlesini yaptı
05 Temmuz 2012 Perşembe 13:38

Aziz Yıldırım ilk hamlesini yaptı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım verilen karara itiraz etti..

'Futbolda şike' davasının savcısı, mahkemenin kararına itiraz etti. Savcı Ufuk Ermertcan'ın itirazının ardından öğlenden sonra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan da itiraz geldi.


İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davası ile ilgili kararına, duruşma savcısı Ufuk Ermertcan itiraz etti. Savcı Ufuk Ermertcan, kararı temyiz ettiğini belirten "süre tutum" (müddet-i muhafaza) dilekçesini mahkemeye sundu. Savcı Ermertcan, mahkemenin gerekçeli karardan sonra itirazının gerekçesini de belirteceğini kaydetti.

AZİZ YILDIRIM DA İTİRAZ ETTİ

Şike davasında "Örgüt kurmak, şike ve teşvik" suçlarından 6 yıl 3 ay hapisle cezalandırılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, karara itiraz etti.

 

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davası ile ilgili kararına, duruşma savcısı Ufuk Ermertcan'dan sonra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan da itiraz geldi. Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya, kararı temyiz ettiğini belirtir "süre tutum" (müddet-i muhafaza) dilekçesini mahkemeye sundu. Yıldırım'ın avukatları tarafından hazırlanan dilekçede, mahkemenin gerekçeli karardan sonra itirazlarının gerekçesini de belirteceklerini bildirdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA