23 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Oprukçu Huzurevi’nde İftar Yemeğine Katıldı
21 Mayıs 2019 Salı 14:34

Başkan Oprukçu Huzurevi’nde İftar Yemeğine Katıldı

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevi Yönetimi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

                Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevi Yönetimi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

            Bu nazik davette bulunmaktan dolayı çok mutluyum diyen Başkan Oprukçu: “Bizim için çok değerli ve kıymetli bir yerdeyiz, burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Mübarek Ramazan ayında bereket dolu iftar sofrasında bizleri buluşturan Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevi Yönetimi’ne çok teşekkür ediyorum. Bu davet bizim için çok anlamlı” ifadelerini kullandı.

baskan-oprukcu-huzurevi’nde-iftar-yemegine-katildi-1.jpg

“ONLARLA ALAKADAR OLMAK BİZİM EN KIYMETLİ VAZİFEMİZDİR”      

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Vasfiye Ergin Huzurevi Yönetimi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Duygularını dile getiren Oprukçu: “Huzurevimizin her zaman emrindeyiz. Belediye olarak her türlü imkan ve olanağı sağlamaya hazırız. Anıların, umutların sığdığı bu sıcak yuvada hep birlikte olmak dileğiyle her zaman yaşlılarımızın yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Onlar bize miras ve onlarla alakadar olmak bizim en kıymetli vazifemizdir” dedi.

İftar programının sonunda hayırsever işadamlarına plaket takdiminde bulunularak katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

baskan-oprukcu-huzurevi’nde-iftar-yemegine-katildi-2.jpg

baskan-oprukcu-huzurevi’nde-iftar-yemegine-katildi-4.jpg

baskan-oprukcu-huzurevi’nde-iftar-yemegine-katildi-5.jpg

baskan-oprukcu-huzurevi’nde-iftar-yemegine-katildi-3.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA