31 Mart 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHPnin yeni stratejisi
11 Temmuz 2012 Çarşamba 15:43

CHP'nin yeni stratejisi

CHP, Türkiye genelinde milletvekili çıkaramadığı 33 il için harekete geçti.

Ağırlıklı olarak Doğu ve Güneydoğu'daki bu illerin muhtarları, parti organizasyonuyla tatil yörelerinde ağırlanacak. Muhtarlardan, mahalle ve köylerinde CHP için çalışmaları istenecek.

2 GÜN BOYUNCA AĞIRLANACAKLAR

Anamuhalefet partisi, seçim stratejilerine bir yenisini ekledi. 'Muhtarlar İstanbul'da' adlı proje kapsamında, ilk etapta milletvekili çıkarılamayan 33 ilden 50'şer muhtar megakente getirilecek ve iki gün boyunca ağırlanacak. Toplam bin 650 muhtara, İstanbul'un tarihî ve turistik yerleri gezdirilecek. Bu süre zarfında partili yönetici ve milletvekilleri muhtarlarla samimiyet kuracak. Aynı proje İzmir, Antalya, Mersin, Aydın ve Muğla gibi tatil bölgelerinde de sürdürülecek. Karşılığında da muhtarların mahalle ve köylerinde CHP için çalışması hedefleniyor.

CHP'Lİ BELEDİYELER PROJELERİNİ ANLATACAK

Öte yandan CHP, kasım ayında partili belediyelerin projelerini sergilemek için 'Sosyal Demokrat Belediyeler Proje Fuarı' düzenlemeye hazırlanıyor. İstanbul CNR Fuar Merkezi'nde yapılacak olan fuara CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak. Fuar öncesi partili tüm belediyelerin gerekli hazırlıkları yapması istendi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA