02 Nisan 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ereğlide Öğretmenlerin promosyon anlaşması tamam
13 Şubat 2020 Perşembe 17:24

Ereğli'de Öğretmenlerin promosyon anlaşması tamam

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Bankası arasında 5 yıllık anlaşmada kişi başına 4.975,00 TL promosyon ödeneceği belirtildi.

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Bankası arasında 5 yıllık anlaşmada kişi başına 4.975,00 TL promosyon ödeneceği belirtildi.

Ereğli’de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm öğretmenlerin maaşları bundan sonra Halk Bankası aracılığı ile ödeneceği öğrenildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç ve Halk Bankası yetkilileri tarafından yapılan anlaşma sonrası imzalar atıldı.

ereglide-ogretmenlerin-promosyon-anlasmasi.jpg

Ereğli’de çalışan toplam 2 bin 124 personel için banka promosyon anlaşması da yapıldı. Yapılan anlaşma ile ilçedeki tüm milli eğitim çalışanlarının maaşları tek bankada toplanarak birlik sağlanmasına varıldı.

Yapılan anlaşma protokolüne İlçe Milli Eğitim Müdür İradet Genç, İlçe Milli Şube Müdürü Uğur Bayram, Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı İlhan Yılmaz ve banka yetkililerinin katılımıyla imza altına alındı.

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç tarafından yapılan açıklamada, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı çalışan toplam 2.124 personelimiz için, banka promosyonu anlaşması Halkbank Ereğli Şubesi ile imzalandı. Maaş, ek ders vb. ödemeler için banka ile yapılan 5 yıllık anlaşmada kişi başına 4.975,00 TL promosyon ödeneceği belirtildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA