17 Şubat 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EREĞLİMİZE KATLI OTOPARK HAYIRLI OLSUN
04 Eylül 2019 Çarşamba 20:00

EREĞLİ'MİZE KATLI OTOPARK HAYIRLI OLSUN

Ereğli Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı yapıldı. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin OprukçuBaşkanlığında yapılan meclis toplantısında alınan kararla Ereğli'ye katlı otopark yapılıyor.

Başkan Oprukçu İlçemiz Ereğli'nin önemli bir eksikliğini daha gidermek için start verdi. Oprukçu, Ereğli caddelerinde görülen araç yoğunluğu üzerine önemli bir hizmeti meclis gündemine taşıdı. Başkan Oprukçu aldığı doğru ve yerinde kararla İlçemiz ’de önemli bir çalışmaya imza attı. Ereğli şehir merkezinde bulunan Uğurlu cami yanında bulunan park sahasına katlı otopark kararını Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısında gündeme taşıyan Oprukçu meclis üyelerinden aldığı tam destekle güzel bir çalışma adına kolları sıvadı. Başkan Oprukçu geçmiş dönemde olduğu gibi yaptığı yerinde çalışmalarına bir yenisini daha katan Oprukçu, Ereğli’nin bir kamburunu daha gideriyor. Oprukçu halktan aldığı tam notla yoluna yine yerinde takdir gören hizmetleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Ereğli'mize katlı otopark hayırlı olsun diyor ve Başkan Oprukçu ve yol arkadaşlarını, Belediye meclis üyelerini ve emeği geçenleri, Ereğli halkı yararına alınan bu kalıcı ve yerinde hizmet dolayısıyla kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA