28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haifa Wehbeyi Türk yapacak!
01 Temmuz 2012 Pazar 13:13

Haifa Wehbe'yi Türk yapacak!

Melih Gökçek'ten Lübnanlı şarkıcıya teklif

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyük Ankara Festivali kapsamında konser vermek için Başkent'e gelen ünlü Lübnanlı şarkıcı Haifa Wehbe ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Wehbe, "Ankara'ya ilk kez geldim. Kentin tarihi yapısı ile manevi havası çok hoşuma gitti" diye konuştu.

Türk vatandaşı olmak istediğini söyleyen, İstanbul'a daha önce çok kez gelmesine rağmen Türkiye'de vereceği ilk konserin Ankara'ya nasip olduğunu ifade eden konuk sanatçı Wehbe'ye Başkan Gökçek, "O zaman, Ankara için bir şarkı sözü yazarsanız çok seviniriz. Ankara halkı da çok teveccüh gösterir" dedi. Haifa Wehbe ise "Ankara adına hem şarkı bestelenmeyi hem de özel bir şiiri fazlasıyla hak ediyor. Bundan şeref duyarım" diye konuştu.

TWITTER'DA OLAY OLDU
Wehbe, Gökçek ile arasında gerçekleşen görüşmenin fotoğraflarını yayınlayarak Ankara Belediye Başkanı’nın Wehbe’ye özel tercüman vererek şehir turu yaptırdığını, ardından da Türk vatandaşlığı önerdiğini yazdı. Wehbe ise vatandaşlık polemiğine girmeden kendisinin Gökçek ile yaptığı görüşmede tweet atarken görüldüğü fotoğrafı kişisel hesabından paylaştı. Konu Lübnan basınında da büyük yankı uyandırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA