07 Nisan 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iPhonedan müthiş şarj cihazı
03 Temmuz 2012 Salı 18:17

iPhone'dan müthiş şarj cihazı

Özellikle iPhone için geliştirilen bu şarj cihazı, bildğiniz şarj cihazlarına hiç benzemiyor!

Eğer sadık bir iPhone kullanıcısıysanız, o zaman yanınızda şarj aleti ve kablosunu taşımaya alışmışsınız demektir. Apple sizi bu zahmetten kurtamak için şarj cihazlarını küçülttü ve fiş kısmını cihazın içerisine katlanır hale getirdi. Ama JuiceBuddy isimli bu şarj cihazı çok daha iyisini yapabiliyor. Kablosuz ve eskisine nazaran oldukça küçük olan bu cihaz tamamen kullanıcı dostu.

iPhone'un şarj cihazı gibi JuiceBuddy de doğrudan prize takılmak üzere katlanır sivri uçlara sahip. Cihazın üzerinde ise fişe takılan uçları saklamak için dizayn edilmiş bir başlık da mevcut. Bu dizaynıyla cihaz yalnızca duvar prizleri için ideal gibi görünse de iOS cihazınız JuiceBuddy'nin üzerine pratik bir şekilde takılıp kolayca şarj edilebiliyor. Anahtarlık şeklindeki kısmını çıkardağınız vakit bir adet USB 2 çıkışı beliriyor ve bu özellik, başka cihazları da şarj edebileceğiniz anlamına geliyor.

25 dolarlık fiyatıyla her cebe hitap eden JuiceBuddy siyah, beyaz, kırmızı ve gümüş olmak üzere dört adet renk seçeneğiyle sunuluyor. Pratik ve avantajlı kullanımıyla göz dolduran cihaz sayesinde diğer teferruat gerektiren şarj takımlarından kurtulabilirsiniz. teknoloji

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA