28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karatay’da Özel Bireyler Hep Birlikte
08 Kasım 2019 Cuma 13:51

Karatay’da Özel Bireyler Hep Birlikte

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi kapsamında, Karatay Özel Eğitim Meslek Okulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen, “Karatay’da Özel Bireyler El Ele” programı, 07 Kasım 2019 tarihinde gerçekleş

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi kapsamında, Karatay Özel Eğitim Meslek Okulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen, “Karatay’da Özel Bireyler El Ele” programı, 07 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşti.

8-054.jpg

Programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Abdullah Kaplan yaptı. Bu programı, Karatay’daki özel eğitim öğrencileri ile yıl boyunca birlikte sürdürmeyi planladıkları çalışmaların başlangıcı olarak niteleyen Kaplan, programa katılan herkese teşekkür etti.

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç da yaptığı konuşmada, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi” sayesinde okulların birbirleriyle “kardeş okul” olduklarını vurguladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de konuşmasında Konya 2023 Hedefine El Ele Projesi ile okullar arasındaki imkân ve öğrenme farklılıklarını en aza indirmeyi hedeflediklerini söyleyerek Karatay’da Özel Bireyler El Ele programını bu açıdan çok önemli bulduklarını belirtti. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

1-272.jpg

Özel eğitim öğrencileri tarafından oynanan kaşık oyunları gösterisi ve tüm misafirlerin dahil olduğu ritim gösterisinin ardından atölyelerin açılışı yapıldı.

Programa İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kurt, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Karatay İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin Tezcan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

9-039.jpg

manset-002.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA