21 Nisan 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya Olarak Sanayicilerle Gurur Duyuyoruz
17 Şubat 2017 Cuma 19:28

"Konya Olarak Sanayicilerle Gurur Duyuyoruz"

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı MemişKütükcü ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, üretim

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı MemişKütükcü ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, üretim olmadan büyüme ve gelişme olmayacağını, Konya olarak sanayicilerle gurur duyduklarını ifade etti.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı MemişKütükcü, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, üretim olmadan büyüme ve gelişme olmayacağını belirterek, Konya olarak sanayicilerle gurur duyduklarını vurguladı. Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin Türkiye’nin en büyük organize sanayisi olması için bir çalışma yürüdüğünü, bunu hep birlikte başaracaklarını kaydeden Başkan Akyürek, Konya Sanayi Odası Başkanı MemişKütükcü’nün aynı zamanda OSBÜK Başkanı olarak tecrübesiyle ülkeye katkı sağladığını dile getirdi. Konya Sanayi Odası ve OSBÜK Başkanı MemişKütükcü de farklı bölgelerde toplantılar yaparak organize sanayilerin taleplerini aldıklarını kaydederek, ülkenin hedeflerine ulaşması ve kalıcı istikrar için üreterek büyümek gerektiğini söyledi. Ziyaretin sonunda OSBÜK Başkanı MemişKütükcü Başkan Akyürek’e plaket takdim ederken Başkan Akyürek de Kütükcü’ye çini sikke hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA