17 Şubat 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mesaiyi 1,5 saat önce bitiren memur
05 Temmuz 2012 Perşembe 12:01

Mesaiyi 1,5 saat önce bitiren memur

Konya’nın Ereğli İlçesinde hizmet veren PTT Belediye Şubesinde çalışan memurun öğle tatiline 1,5 saat kalmasına rağmen kapıları kapatıp görev yerini terk etmesi vatandaşlar tarafından tepkiye neden oldu..

Ereğli’de Elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödemek için PTT Belediye şubesine gelen vatandaşlar, öğle tatiline 1,5 saat olmasına rağmen ödeme noktasının kapalı olmasına bir hayli tepki gösterdiler. Durum karşısında şaşırdıklarını ifade eden vatandaşlar, konu ile ilgili olarak gazetemize yaptıkları açıklamada öğle tatiline uzun bir süre olmasına rağmen kapıların kapatılmasının etik olmadığını dile getirerek, yetkilileri göreve davet ettiler.

Zaman zaman aynı şubede mesai saatinin bitimine yarım saat kala işlem alınmadığını da öne süren vatandaşlar, “ PTT’nin Ereğli’de birçok şubesi var. Fakat PTT Belediye şubesinde yaşanılan aksaklıklara diğer şubelerde rastlamadık. Özellikle bu şubede bazı zamanlar mesai bitimine az bir süre kala işlem alınmıyor. Yetkili mercilerden bu duruma müdahale etmelerini istiyoruz” dediler.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA