17 Şubat 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MİNİK ZABITALARDAN BAŞKAN OPRUKÇU’YA SÜRPRİZ ZİYARET
05 Eylül 2019 Perşembe 15:45

MİNİK ZABITALARDAN BAŞKAN OPRUKÇU’YA SÜRPRİZ ZİYARET

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ettiler, zabıta kıyafeti giyen minikler ise ziyaretin sürpriz konukları oldular

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI SİZLERSİNİZ” Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ettiler, zabıta kıyafeti giyen minikler ise ziyaretin sürpriz konukları oldular. Minik misafirlerin sürpriz ziyareti ile mutluluğu bir kat daha artan Başkan Oprukçu: “Ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Ayrıca üniformalarınızın çok yakıştığını da belirtmek istiyorum. Sizler geleceğimizin teminatısınız. Çok çalışacak ve bu makamlarda, mevkilerde sizler olacaksınız buna yürekten inanıyorum. Bizler de bu süreçte sizlerin gelişiminizde ve geleceğe hazırlanmanızda üzerimize düşen görevleri elimizden geldiğince yerine getireceğiz. Nihayetinde vatanına, milletine, bayrağına ve değerlerine sahip çıkan sizlerle gurur duyacağız” dedi.

Oprukçu, “Zabıta Haftası’nın vazifemizi sorumluluk şuuru içerisinde ifa ettiğimiz, görevlerimizi sağlıklı olarak yaptığımız, Ereğli’mizin huzurlu geleceğine katkı sağladığımız, şehirde düzenin sağlanması hususunda görevlerimizi layıkıyla yerine getirdiğimiz nice haftalara, günlere, aylara vesile olmasını dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm zabıta personelimizin ve zabıtalık görevini layıkıyla yerine getiren tüm vatandaşlarımızın Zabıta Haftası’nı tebrik ederim” ifadeleri ile sözlerine son verdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Oprukçu minik zabıtalara hediye takdiminde bulundu.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA