31 Mart 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Otogar ve Toplu Ulaşım Duraklarına Dezenfektan Kuruldu
14 Mart 2020 Cumartesi 13:27

Otogar ve Toplu Ulaşım Duraklarına Dezenfektan Kuruldu

Konya Büyükşehir Belediyesi, dünya genelinde büyük bir tehdit haline gelen koronavirüse karşı tedbirlerini artırdı. Büyükşehir, Dezenfeksiyon Eylem Planı kapsamında vatandaşların güvenli yolculuk yapabilmesi amacıyla otogar başta olmak üzere yoğun kullanı

Konya Büyükşehir Belediyesi, dünya genelinde büyük bir tehdit haline gelen koronavirüse karşı tedbirlerini artırdı. Büyükşehir, Dezenfeksiyon Eylem Planı kapsamında vatandaşların güvenli yolculuk yapabilmesi amacıyla otogar başta olmak üzere yoğun kullanılan toplu ulaşım duraklarında dezenfektan kurulumu yaptı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları koronavirüse karşı korumak için tedbirlerini artırdı.

otogar-ve-toplu-ulasim-duraklarina-dezenfektan-kuruldu.jpg

Konya Büyükşehir Belediyesi, Dezenfeksiyon Eylem Planı kapsamında koronavirüs tehdidine karşı 33 ekip ve 66 personel ile Konya merkez ve 28 ilçede halkın yoğun kullandığı alanlarda periyodik olarak dezenfeksiyon çalışması yaparken ayrıca her gün on binlerce kişinin kullandığı otobüslerde ve tramvaylarda da düzenli olarak dezenfekte işlemi gerçekleştiriyor.

otogar-ve-toplu-ulasim-duraklarina-dezenfektan-kuruldu-001.jpg

Büyükşehir, vatandaşları koronovirüs başta olmak üzere salgın hastalıklara karşı korumak için yolcuların daha güvenli şekilde seyahat edebilmesi amacıyla otogarda ve yoğun kullanılan toplu ulaşım duraklarında dezenfektan kurulumu gerçekleştirdi.

Virüse karşı tebdir amaçlı halka açık gerçekleşen etkinlik ve faaliyetlerine de ara veren Büyükşehir, hem sosyal medya hesaplarından hem de toplu ulaşım araçları, kavşaklar ve otogarda broşürlerle bilgilendirme faaliyetlerini de sürdürüyor.

otogar-ve-toplu-ulasim-duraklarina-dezenfektan-kuruldu-002.jpg

otogar-ve-toplu-ulasim-duraklarina-dezenfektan-kuruldu-003.jpg

otogar-ve-toplu-ulasim-duraklarina-dezenfektan-kuruldu-004.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA