06 Nisan 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TORKU ŞEKERSPOR ÇİN’DE DE KÜRSÜDE
23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:33

TORKU ŞEKERSPOR ÇİN’DE DE KÜRSÜDE

Katıldığı bütün yarışlarda derece elde eden ve Türkiye’nin tek kıta bisiklet takımı olan Torku Şekerspor, Çin’de düzenlenen 2018 Mavi Göl Turu’nda da adından söz ettirmeyi başardı.

Elde ettiği başarılarla göz dolduran Torku Şekerspor Bisiklet Takımı, Çin’de gerçekleştirilen 2018 Mavi Göl Turu’nda da (Tour of Qinghai Lake) dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 162 kilometrelik ilk turda Batuhan Özgür ikinci, Onur Balkan da üçüncü oldu.

torku-sekerspor-cin-(1).jpg

GÖZLER, TORKU ŞEKER’İN ÜZERİNDEYDİ

Katıldığı bütün yarışlarda derece elde eden ve Türkiye’nin tek kıta bisiklet takımı olan

Torku Şekerspor, Çin’de düzenlenen 2018 Mavi Göl Turu’nda da adından söz ettirmeyi başardı. Zorlu etaplarıyla otoritelerin dikkatini çeken Tour of Qinghai Lake, bu yıl da soğuk, yağmur ve yüksek rakım tırmanışlarıyla yarışçıları oldukça zorlayacak gözüküyor. Dünyaca ünlü birçok bisikletçinin katıldığı Tour of QinghaiLake’daTorku Şeker, elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çekti. Oldukça çekişmeli geçen 162 kilometrelik birinci etaptaBatuhan Özgür ikinciliğin, Onur Balkan da üçüncülüğün sahibi oldu. Batuhan Özgür yeşil mayo giymeye hak kazandı.

torku-sekerspor-cin-(2).jpg

“TORKU ŞEKERSPOR, BAŞARININ TESADÜF OLMADIĞINI GÖSTERDİ”

Grand Prixdenbüyük bir başarı ile çıktıklarını ifade eden Torku Şekerspor Kulübü Bisiklet Antrenörü BrancoFilip, yaptığı açıklamada “Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Romanya,Belgrad, Sırbistan veBosna Hersek’tedüzenlenen uluslararası yarışlarında iyi bir performans gösterdik. Şimdi de Çin’de hem kürsüye çıkmış olduk, hem de tırmanışlarda önemli bir başarı elde ettik.

torku-sekerspor-cin-(3).jpg

Bu yıl Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turunda iyi bir netice almak istiyoruz, onun için de yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.Antrenör BrancoFilip konuşmasında ayrınca “bize desteklerini hiç esirgemeyen Başkanımız Recep Konuk’a çok teşekkür ediyorum. Torku Şekerspor başarının tesadüf olmadığını herkese göstermiş oldu. İyi takım olmayı başarıyoruz, birbirimizi başarıya taşıyoruz, bu tempoda devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

torku-sekerspor-cin-(4).jpg

torku-sekerspor-cin-(5).jpg

torku-sekerspor-cin-(6).jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA