28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üniversite harekete geçiyor
01 Temmuz 2012 Pazar 12:36

Üniversite harekete geçiyor

Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi’nde mücadele eden Selçuk Üniversitesi yeni haftayla birlikte antrenör, oyuncu ve sponsor konularında yaşanan sıkıntıları çözmek için çalışmalarına hız verecek.

İlk olarak başantrenör sorununa çözüme kavuşturmak isteyen ve listesindeki isimlerle temasa geçen sarı-mavililer İstanbul’da çalışmaya devam etmek isteyen Aziz Bekir’den sonra parasal konularda orta yol bulamadığı Halil Üner ile de anlaşma sağlayamadı.

Selçuk Üniversitesi Spor Kulübü Başkanı Yunus Derebağ, çalışmaları titizlikle yürüttüklerine dikkat çekerek, “Liglerin başlamasına oldukça uzun bir süre var ve biz transfer seçimlerini yaparken titiz davranmakta kararlıyız. İlk olarak teknik adam sorununu çözeceğiz. Bu noktada girişimlerimiz sürüyor. Bazı tecrübeli teknik adamlarla görüşmeler yapmaktayız. Sanıyorum yeni haftayla birlikte bu konuda olumlu gelişmeler olacak. Hoca konusunu çözdükten sonra oyuncu transferine başlayacağız. Bunun yanı sıra isim sponsorumuz Torku ile sözleşmemiz sona erdi. Konya Şeker AŞ ile yeni bir anlaşma yapmayı arzu ediyoruz. Bunun için beklemedeyiz ve tarafımıza iletilen sponsorluk taleplerini geri çeviriyoruz. Ahde vefa anlayışı çerçevesinde önce iki yıldır kulübümüze önemli destekleri olan Konya Şeker ile görüşmeyi uygun bulmaktayız” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA