22 Ağustos 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yardımsever İş Adamı Özşenol, Geleneği Bozmadı
11 Mayıs 2019 Cumartesi 11:23

Yardımsever İş Adamı Özşenol, Geleneği Bozmadı

Ereğli’mizin yetiştirdiği yardımsever iş adamı hemşerimiz Mustafa Özşenol, yine geleneği bozmayarak yardıma muhtaç vatandaşlarımızı unutmadı.

Ereğli’mizin yetiştirdiği yardımsever iş adamı hemşerimiz Mustafa Özşenol, yine geleneği bozmayarak yardıma muhtaç vatandaşlarımızı unutmadı.Ereğli’de ki Mahalle muhtarları ve geçmiş dönem Ziya Gökalp Mahallesi Muhtarlarından İbrahim Yurttaş aracılığıyla 3000 adet yardım paketi dağıttı.

İçerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan Ayı’nın gelmesiyle, İlçemiz Ereğli’nin yetiştirdiği önemli iş adamlarından, yardım severliğiyle bilinen, İstanbul’da iş hayatını sürdürmekte olan ve eğitime verdiği desteklerle tanınan, Harita Mühendisi Mustafa Özşenol, yine geleneği bozmadı ve uzun yıllardır aralıksız olarak sürdürdüğü yardımlarına bu Ramazan Ayı’nda da devam etti.

Yardım paketlerinin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılması noktasında da yapılan örnek uygulama ve verdiği destek nedeniyle yardımsever hemşerimiz Mustafa Şenol’u ve geçmiş dönem Ziya Gökalp Mahallesi Muhtarı İbrahim Yurttaş ve tüm diğer muhtarlarımızı kutluyor ve hayırlarını Allah kabul etsin diliyoruz.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA