Anadolu Ereğli Güçbirliği Derneğinden İftar Programı

Anadolu Ereğli Güçbirliği Derneğinden İftar Programı

Ereğli’de Anadolu Ereğli Güçbirliği Derneği ve Hayırsever işadamları tarafından verilen geleneksel iftar yemeğinde binlerce Ereğlili bir araya geldi.

Ereğli Anadolu Güçbirliği Derneği ve Ereğli’nin saygın hayırsever işadamları tarafından verilen iftar yemeği, Kadir gecesi münasebeti ile ulu camii çevresinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen organizasyonda küçüğünden büyüğüne, yaşlısından gencine binlerce Ereğlili Ulu Camii ve Türk Telekom çevresinde iftar etti.

Ramazan ayında birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı belirten Dernek yetkilileri, ”Birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, yeni bir manevi heyecan içinde duyguların zirveye ulaştığı rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayı münasebetiyle, Ereğli Anadolu Güçbirliği Derneği önderliğinde ve İsimlerinin açıklanmasını istemeyen hayırseverler tarafından geleneksel hale getirilecek olan iftar organizasyonunun bu yıl ilkini büyük bir katılımla gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz” dediler.

Katılımcılara Dernek hakkında bilgi veren Anadolu Ereğli Güçbirliği Derneği Başkanı Hızır Doğru, “MİSYON’umuz;
Derneğimiz her zaman, her yerde sosyal, kültürel ve istihdama yönelik projelerle çocuklarımızı ve coğrafyamızı onurlu bir geleceğe taşımak.

VİZYON’umuz;

Ereğli odaklı, coğrafyamızı onurlu geleceğe taşıyan, en doğru adres olmaktır.Misyonumuz; Derneğimiz her zaman, her yerde sosyal, kültürel ve istihdama yönelik projelerle çocuklarımızı ve coğrafyamızı onurlu bir geleceğe taşımak. Vizyonumuz ise, Ereğli odaklı, coğrafyamızı onurlu geleceğe taşıyan, en doğru adres olmaktır” şeklinde konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.