Avlanma izin ücretleri açıklandı

Avlanma izin ücretleri açıklandı

ERAV Ereğli Avcılık ve Atıcılık Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Mali Sekreteri Cumali Kayaaslan 2012-2013 av yılı içinde Merkez Av Komisyonunca avına izin verilen av hayvanları için avlanma izin ücretlerini avcılara ve üyelerine duyurmak içi

ERAV Ereğli Avcılık ve Atıcılık Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Mali Sekreteri Cumali Kayaaslan 2012-2013 av yılı içinde Merkez Av Komisyonunca avına izin verilen av hayvanları için avlanma izin ücretlerini avcılara ve üyelerine duyurmak için (Avlanma pulları) açıkladı. ERAV Mali sekreteri Kayaaslan pul ücretlerinin 21 Eylül'e kadar yatırılması halinde belirlenen ücretlerde indirim uygulanacağını kaydetti.

2012-2013 Sezonu Av Pulu Ücretleri 

İl Geneli: Avcı Kulüp Üyelerine 50 TL Üye Olmayanlara 110 TL

Türkiye Geneli: Avcı Kulüp Üyelerine 100 TL Üye Olmayanlara 220 TL

21.09.2012 tarihi saat 17.00 ye kadar bu bedeller geçerlidir. Bu tarihten sonra cezalıdır.

İl Geneli: Avcı Kulüp Üyelerine 80 TL Üye Olmayanlara 150 TL

Türkiye Geneli: Avcı Kulüp Üyelerine 150 TL Üye Olmayanlara 300 TL

Avlanma izin ücretini 21 Eylül Cuma günü mesai bitimine kadar yatıranlara tenzilat uygulanacağını kaydeden Ereğli Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Mali Sekreteri Cumali Kayaaslan  "Belirtilen tarihe kadar ücretlerin yatırılması durumunda İl Geneli Avlanma İzin ücreti avcı derneğine üye olanlar için 50 TL, Avcı Derneğine üye olmayanlar için 100 TL, Türkiye geneli avlanma izin ücreti avcı derneğine üye olanlar için 110 TL, avcı derneğine üye olmayanlar için de 220 TL olarak uygulanacaktır. Tüm av doğa dostlarına hayırlı olsun. Kazasız ve bereketli avlar dilerim” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.