Bu millete ne kadar hizmet etsek azdır

Bu millete ne kadar hizmet etsek azdır

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından 15 günde bir yapılan “İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı”nda belediyelerin tamamlanan, devam eden ve proje aşamasındaki hizmetleri ile faaliyetleri ele alındı

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve İl Başkanı Ahmet Sorgun başkanlığında 15 günde bir yapılan “AK Parti İl Teşkilatı Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirildi. Toplantıya, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Göksu katıldı. Yaklaşık üç saat süren toplantıda Konya’nın devam eden ve tamamlanan hizmetler ile proje aşamasındaki yatırımlar, kentin sorunları, belediyelerin kültürel ve sosyal faaliyetleri ele alındı.

NE KADAR HİZMET ETSEK AZ

Toplantı ile ilgili bir değerlendirme yapan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, toplantının oldukça verimli geçtiğini söyledi. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda Konya’nın yatırım ve projelerinin ele alındığını, yeni yatırımlar konusunda da fikir alışverişinde bulunulduğunu dile getiren Başkan Sorgun, açıklamasının devamında ise şunlara değindi; “AK Parti ile büyük değişim yaşayan ülkemizde yerel yönetimlerle de daha yaşanabilir şehirler için önemli hizmet ve yatırımlar, insanımıza sunulmaktadır. AK belediyecilik anlayışında hizmetin ve hizmet yelpazesinin sınırı yoktur. Çünkü bu cennet vatana ve milletimize ne kadar hizmet edilse, ne kadar eser ortaya konsa azdır. Konya’da yerel yöneticilerimiz de bu anlayışla hız kesmeden hizmetlerine devam ediyorlar. İktidarın birer mensubu olarak bizler ise gelecek kuşaklara daha güzel miras bırakmanın gayreti içerisindeyiz. Bu toplantılar vesilesi ile şehrimize milletimize ve ülkemize daha fazla hizmet etmek amacındayız. İnşallah önümüzdeki yıllarda Konyamız çok daha büyük yatırımlar alacak ve şehrimiz belediyecilik alanında örnek kent olarak gösterilmeye devam edilecek.”

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.