Ereğli Özel Hastanesi Temeli Atıldı

Ereğli Özel Hastanesi Temeli Atıldı

Larende Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından Ereğli’ye yaptırılacak olan 150 yatak kapasiteli Özel Hastanenin temeli atıldı.

Larende Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akgüzel, Ereğlili iş adamları Halit Demirel ve Halil Ercan ile basın mensuplarının katılımı ile açılışı gerçekleştirilen özel hastanenin 2022 yılı başında hizmete açılacağı kaydedildi.

Kurban kesimi ve duanın ardından temeli atılan özel hastane hakkında bir açıklama yapan Larende Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akgüzel, “Bugün Ereğli Özel Hastanesinin Temel atma aşaması için toplanmış bulunmaktayız.

Ülkemizin ve Dünyanın içinden geçmekte olduğu ekonomik kriz ve Korona salgını nedeni ile yaklaşık altı ay önce başlamayı düşündüğümüz inşaatımız yaz döneminde başlamış bulunmaktadır. Her türlü olumsuz koşula rağmen yatırım kararından vazgeçmedik ve inşallah bu modern Özel Hastane yatırımını Ereğli’mize kazandıracağız.

Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu Beyefendiye yatırım için verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Bu süreçte bizi yatırım için teşvik eden Ereğli Belediyesi eski başkanı Özkan Özgüven Bey ve Ereğlili iş adamı Halit Demirel Beye huzurlarınızda teşekkür ederim.

İnşaat sürecini müteahhit firma Salimoğulları İnşaat sahibi sayın Halil Ercan beyefendiyle birlikte yürüteceğiz. Kendisine böyle güzel bir projede görev üstlendiği için ayrıca teşekkür ediyorum.

İnşallah hastanemiz şehrimize yakışan ve örnek gösterilecek bir sağlık kurumu olacaktır. Yaklaşık tam kapasiteye geçtiğinde 100 servis yatağı ve 50 yoğun bakım yatağı ile birlikte 150 yatak kapasitesine ulaşacak ve yaklaşık 250 - 300 personelin çalıştığı bir tesise sahip olacağız.

Tesisin yapımında emeği geçen ve geçecek olan herkese şimdiden huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yüce Allahtan Hastanemizin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlara şifa dağıtmasını niyaz ediyorum. Hepinize saygılarımı sunarım” dedi.

whatsapp-image-2020-08-13-at-16-28-37.jpeg

whatsapp-image-2020-08-13-at-16-28-36-1.jpeg

whatsapp-image-2020-08-13-at-16-28-36.jpeg

whatsapp-image-2020-08-13-at-16-28-37-001.jpeg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.