Etyemez Türkiye’yi dünyada temsil ediyor

Etyemez Türkiye’yi dünyada temsil ediyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Halil Etyemez’in katılımı ile Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümeti ile Çalışma Yemeği Toplantısı Gerçekleştirildi.

Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümeti ile çalışma yemeği toplantısı düzenlendi. Toplantıya Acara Özerk Cumhuriyeti'ni temsilen, Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Archil Khabadze, Acara Özerk Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Nugzar Surmanizdze ve Acara Özerk Cumhuriyeti kamu kurumları üst düzey yöneticileri; Türkiye'yi temsilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı Müsteşarı Fatih Acar ve Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan Halil Etyemez, Gürcistan'ın Türkiye'ye açılan penceresi Acara ile derin tarihi ve kültürel bağların olduğunu, sosyal güvenlik anlaşmasının 1998'de imzalandığını ve 2003'ten bu yana yürürlükte olduğunu vurguladı.
 

Toplantıdan sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez ve Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Archil Khabadze birbirlerine hediye takdim ettiler. Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez Acara TV'ye açıklamalarda bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.