Oy oranımızı yüzde 60’a çıkaracağız

Oy oranımızı yüzde 60’a çıkaracağız

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Ömer Eğer, gazetemize yaptığı özel açıklamada Ereğli’de oy oranlarını yüzde 60'a çıkarmak istediklerini söyledi.

Ereğli AK Parti teşkilatı parti ilçe binasında muhtarlar ve sivil toplum temsilcileri ile bir araya gelen Ömer Eğer, yerel seçimlere bir yıl kaldığını hatırlatarak, vatandaşlarla iyi bir diyalog kurarak Ereğli belediye seçimlerini kazanmak istediklerini kaydetti.

İlçenin ekonomik durumuna da değinen Ömer Eğer, "İlçemiz tarıma dayalı bir ekonomiye sahip. Özellikle hububat ve sebze meyvecilik hayvancılık üretim ağırlıktadır. Mutlaka tarıma dayalı sanayiye geçmeliyiz. Ereğli’miz gelecek vaat eden bir ilçe. Dolayısıyla işadamlarımıza ve çiftçilerimize önerimiz, proje üretsinler. Projeler üreterek, tarıma dayalı sanayi geliştiririz. Üretime ve istihdama katkı sağlayacak her projede müteşebbisimizin yanında yer alacağız" dedi.

 “ Ereğli’mizin geleceği için sandık başına gitmeliyiz” diyen Eğer, Ereğli Belediyesi’nin ciddi bir çalışma yaptığına inanmadığını belirterek, “Ereğli Konya’nın Selçuğu’ diyebiliriz. Fakat Selçuk, Meram, Karatay olmak için yerel yönetimde ciddi bir görev adamının olması gerekiyor. Ereğli Belediyesi’nin ciddi bir çalışma yaptığına inanmıyorum.  Ereğli’ye ciddi bir görev adamı lazım. Ereğli’ye katılan diğer beldelerimiz de var onlarla ilgili herhangi bir çalışma yapılmadı. Belediyecilikten anlayan biri olması gerekiyor. Ereğli Belediyesi’ne talibiz. İçimizden gelen bir hizmet aşkı var. İnsanlara faydalı olma, bulunduğumuz sokak, cadde, ilçe, belde, köy buralara imkânımız dâhilinde çivi çakma niyetimiz var. Yetkiyi elimize alırsak tarih yazacak kadar içimizde şevk var. Hizmet aşkıyla çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaybolan Oylar Geri Kazanılacak

Ak parti’nin kendi oylarının dışında diğer partilerden de oy getireceğine inandığını kaydeden Başkan Ömer Eğer ‘Kaybolan oylarımızı geri getireceğiz’ dedi.

Birinci parti olarak hedeflerinin yüzde 60’ın üzerinde oy olduğunu belirten Eğer “ Ereğli’mizi maceraya atma zamanı değil” diyerek, AK Parti'nin kurulduğundan bu yana, milletin derdini kendi derdi olarak gördüğünü ifade etti.  Eğer, "Ereğli' başta eğitim olmak üzere, hayatın her alanında kalıcı hizmetler sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

İvriz Barajı yer altı sulama projesi, adliye sarayı, sosyal güvenlik hizmet binası, birkaç ay içinde tamamlanarak hizmete girecek. Başta Ereğli olmak üzere tüm bölgemize hizmet verecek. Ereğli ve çevrenin uzun yıllardır beklediği ve hayal ettiği İvriz Barajı'nın yer altı sulama projesi kesinlikle hayata geçmiş olacak. Akgöl ekim ayında su tutacak ve bölgeye hayat verecek” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.