Özel Şahika Tüm Sınflarına Uyum Eğitimi Verdi

Özel Şahika Tüm Sınflarına Uyum Eğitimi Verdi

Özel Şahika İlköğretim Okulu uyum programı kapsamında tüm ilkokullarda gerçekleştirilen oryantasyon etkinliklerini ilk ve ortaokullarının tamamında gerçekleştirdi..

Yeni eğitim sisteminin beraberinde getirdiği uyum programı kapsamında gerçekleştirilen oryantasyon eğitimleri, Özel Şahika İlköğretim okulunda ilk ve orta öğretim alanında eğitim gören tüm öğrencilere verildi. Yaklaşık 12 yıldır Ereğli’ye eğitim noktasında hizmet verdiklerini ifade eden Okul Müdürü Metin Işık, Özel Şahika İlköğretim Okulunun yeni eğitim sistemi ile birlikte Ereğli’de Özel Merve İlköğretim ve Özel Merve Ortaöğretim okulu olarak eğitim hizmetlerini devam ettireceğini söyledi.

2012 SBS’ de ikinci yerleştirmeler ile birlikte 28 Fen Lisesi sayısını 30’a çıkarttıklarını belirten Işık, 2012 yılı mezunlarının yüzde 100’ünün istedikleri alanlara yerleştiklerini kaydederek, Ereğli genelinde böylesine güzel bir başarı elde etmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Bu başarının Ereğlililerin başarısı olduğuna değinen Işık, “ Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır” diyerek, hedeflerinin ilerleyen süreçte Merve Eğitim Kurumlarının bir lisesi ile Ereğli’den üniversitelere kaliteli öğrenciler yetiştirmek olduğunu belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.