Tekerlekli Sandalye Başvuruları Devam Ediyor

Tekerlekli Sandalye Başvuruları Devam Ediyor

Ereğli Tüm Engelliler Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Ahmet Karataş, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan vatandaşların yoğun talepleri üzerine derneğe müracaatların yeniden alındığını ifade etti..

Karataş düzenlediği basın toplantısında, dernek olarak engelli vatandaşların yanında bulunacaklarını ve engelli bireylerin sıkıntılarını çözmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

23 Ağustos tarihinde gerçekleştirdikleri dağıtımla 34 adet tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını belirten Karataş, ihtiyaç sahiplerinin yoğun talepleri üzerine tekerlekli sandalye başvurularının yeniden alındığını kaydetti. Karataş, tekerlekli sandalye yardımından faydalanmak isteyen vatandaşların Fakirlik İlmühaberi, İkametgâh İlmühaberi, Rapor Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi ve engelli olduğunu gösteren boydan çekilmiş fotoğrafları ile birlikte derneğe başvurmaları gerektiğini hatırlattı.

 Sizleri Daha İyi Temsil Edebilmemiz Adına Üye Olun

 Gerçekleştirdiği basın toplantısında Ereğli’de sayıları 8 bini bulan engelli bireylere ve ailelerine seslenen Ereğli Tüm Engelliler Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Ahmet Karataş, şuan itibari ile üye sayılarının yüzü aştığını ancak daha güçlü ve kuvvetli olabilmek adına üye sayılarını arttırmaları gerektiğine dikkat çekti.

 Engelli bireylere “Hiçbir endişe ve kuşkuya kapılmaksızın gelin derneğimize üye olun” diyen dernek başkanı Karataş, gerçekleştirecekleri çeşitli faaliyetlerle Ereğli’de ki engelli bireylerin arkasında olmaya devam edeceklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.