Toplam kalite yönetimi ödül töreni

Toplam kalite yönetimi ödül töreni

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları kapsamında yapılan yarışmada dereceye giren projeler ödüllendirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları kapsamında Ereğli Öğretmen Evinde yapılan ödül törenine Ereğli Kaymakamı Hasan Bağcı, Ereğli Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. Gerçekleştirilen ödül töreni öncesinde dereceye giren okullar, projelerinin sunumlarını yaptı. Program sonunda dereceye giren ekiplere ödül ve belgelerini veren Ereğli Kaymakamı Hasan Bağcı, yapılan çalışmaların önemini ve gerekliliğini vurgulayarak, önümüzdeki yıl daha çok ekip ve proje çalışması yapılması gerektiğini belirterek,  çalışmalara katılanlara teşekkür etti.

Ereğli Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2012-2013 eğitim-öğretim yılında da ilçemizde Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları kapsamında okullarımızda ekipler kurularak özverili bir şekilde çalışmalar yürütülmüş olup bu bağlamda Toplam Kalite Yönetimi Uygulama Yönergesine uygun olan 22 ekip ilçe Toplam Kalite Kuruluna raporlarını sunmuşlardır. Raporlar İlçe Kalite Kurulu tarafından Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Ödül Yönergesindeki kriterlere göre değerlendirilerek, ilk üçe giren ekip raporları İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderildi. Bu ekiplerden 1. Olan Atatürk İlkokulu/Ortaokulu Okul Öncesi Eğitimi Geliştirme Ekibince hazırlanan “Anasınıfı Anakucağım” adlı çalışma, 2.olan Kasım Topak İlkokulu/Ortaokulu Eğitim ve Kültürü Geliştirme Ekibince hazırlanan “Çünkü Okuyorum” adlı çalışma, 3. olan yine Kasım Topak İlkokulu/Ortaokulu Fen Bilimi Ekibince hazırlanan “Makro Âlemden Mikro Âleme” adlı çalışmalardır. Proje ve ekip çalışmalarında dereceye giren okullarımızın ve ekip çalışmalarına katılan diğer okullarımızın yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik ediyorum, dedi.

Program, ekip çalışmaları ile değerlendirmeye katılan diğer okulların belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.