28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Quaresmanın gitmesi beni etkilemez
02 Temmuz 2012 Pazartesi 16:53

Quaresma'nın gitmesi beni etkilemez

Almeida, Quaresma ile ilgili açıklamaları herkesi şaşırttı.

Beşiktaş'ın Portekizli yıldız futbolcusu Hugo Almeida, Samet Aybaba'dan Quaresma ile yaşanan soruna kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

İşte yıldız futbolcunun yaptığı açıklamalar;

"QUARESMA BENİ ETKİLEMEZ"

* Samet Aybaba ve Beşiktaş yönetimi Quaresma ile yollarını ayıracaklarını duyurdu. Quaresma'nın ayrılması seni etkiler mi?
" Quaresma konusu hoca ve yönetimin verdiği bir karardır. İki tarafta anlaştığı takdirde Quaresma başka takımada gidebilir. Quaresma'nın takımdan ayrılması benim futbol anlayışımı etkilemez. Ben sahaya çıkar topumu oynarım. Bu konu ile ilgilide henüz kendisi ile bir görüşme yapmadım. " dedi.

"BEŞİKTAŞ'TA MUTLUYUM"

* Beşiktaş yönetimi sözleşmeli oyuncularına maaşlarında indirim yapmak istiyor. Bunun ile ilgili neler düşünüyorsun?
" Benim Beşiktaş ile kontratım devam ediyor. Ben Türkiye'de olmaktan ve Beşiktaş'ta oynamaktan mutluyum. Kontratımdaki şartlar doğrultusunda Beşiktaş'ta futbol oynamaya devam edeceğim. Ancak hem Beşiktaş için hem de benim için iyi bir teklif gelirse her iki tarafın menfaatleri doğrultusunda değerlendiririz." dedi.


* Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Samet Aybaba oldu. Kendisini tanıyor musun?
" Kendisini tanımıyorum. Şuanda tatildeyim ve dinlenmek istiyorum. Tatil bittikten sonra kampa katılıp yeni hocamız ile tanışacağım." diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
MEDYA